Умивальник Fancy Marble Lester 405 455 мм (8704101)
Фото 11 |
Fancy Marble Lester 405 |
|
5 років гарантії від виробника.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fancy Marble 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fancy Marble.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fancy Marble Lester 405 455 мм
Умивальник з литого каменю Fancy Marble Lester 405 8704101 | 3 999 грн. |
Умивальник Fancy Marble Lester 405 (8704101) | 3 999 грн. |
Раковина (умивальник) Fancy Marble Lester 405 Білий | 3 999 грн. |
Модификації Fancy Marble Lester 405
Ціни на Fancy Marble Lester 405 |
---|---|---|---|---|
Fancy Marble Lester 405 455 мм | від 3 999 грн. | 4 пропозиції | ||
Fancy Marble Lester 505 561 мм | від 4 499 грн. | 2 пропозиції | ||
Fancy Marble Lester 605 655 мм | від 4 999 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →