Умивальник Fancy Marble Lester 605 655 мм (8706101)
Фото 11 |
Fancy Marble Lester 605 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fancy Marble 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fancy Marble.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Fancy Marble Lester 605
Ціни на Fancy Marble Lester 605 |
---|---|---|---|---|
Fancy Marble Lester 405 455 мм | від 3 999 грн. | 4 пропозиції | ||
Fancy Marble Lester 505 561 мм | від 4 499 грн. | 2 пропозиції | ||
Fancy Marble Lester 605 655 мм | від 4 999 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →