Умивальник Fancy Marble Lika 900 900 мм (8009101)
Фото 2 |
Fancy Marble Lika 900 |
|
Гарантія від виробника — 5 років
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fancy Marble 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fancy Marble.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fancy Marble Lika 900 900 мм
Умивальник Fancy Marble Lika 900 (8009101) | 4 699 грн. |
Умывальник Fancy Marble Lika (900) 8009101 8009101 | 7 399 грн. |
Умивальник Lika 900 | 5 639 грн. |
Раковина (умивальник) Fancy Marble Lika 900 Білий | 7 399 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →