Умивальник Fancy Marble Pat 500 500 мм (3305101)
Фото 3 |
Fancy Marble Pat 500 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fancy Marble 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fancy Marble.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fancy Marble Pat 500 500 мм
Усі ціни 6 →Раковина з литого каменю Fancy Marble (Буль-Буль) Pat 500 3305101 | 3 599 грн. |
Умивальник Fancy Marble Pat (500) 3305101 3305101 | 3 599 грн. |
Fancy Marble Pat 500 (3305101) | 3 599 грн. |
Раковина Fancy Marble Pat 500 (3305101) | 3 599 грн. |
Раковина FANCY MARBLE Pat 3305101 | 3 599 грн. |
Раковина (умивальник) Fancy Marble Pat 500 Білий | 3 599 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →