Умивальник Fancy Marble Peggy 850 850 мм (3608101)
Fancy Marble Peggy 850 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fancy Marble 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fancy Marble.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fancy Marble Peggy 850 850 мм
Раковина Fancy Marble (Буль-Буль) Peggy 85 3608101 | 7 449 грн. |
Умивальник Fancy Marble Peggy (850) 3608101 3608101 | 7 449 грн. |
Умивальник Fancy Marble Peggy 850 (3608101) | 7 449 грн. |
Умивальник FANCY MARBLE Peggy 850 3608101 | 7 449 грн. |
Раковина (умивальник) Fancy Marble Peggy 850 Білий | 7 499 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →