Тумба під умивальник Fancy Marble Sumatra 2-100 (ШН-309)
Фото 8 |
Fancy Marble Sumatra 2-100 |
|
Додатково може комплектуватися дзеркалом і пеналом
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fancy Marble 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fancy Marble.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fancy Marble Sumatra 2-100
Тумба підвісна Fancy Marble (Буль-Буль) Sumatra 2 100 с раковиною Carme 98 | 16 331 грн. |
Тип виробу Тумба з умивальником sumatra2 | 12 695 грн. |
Тумба с умывальником Fancy Marble 980х405 мм Sumatra 2 ШН-309 + 3410101 | 16 331 грн. |
Тумба Fancy Marble Sumatra 2 ШН-309 з раковиною Carme 980C Білий | 16 331 грн. |
Тумба підвісна Fancy Marble (Буль-Буль) Sumatra 2 100 з раковиною Carme 98 | 15 303 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →