Вудилище Favorite Arena ARN-682UL
Favorite Arena ARN-682UL |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Favorite 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Favorite.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Favorite Arena ARN-682UL
Усі ціни 26 →Спининговое удилище Favorite Arena ARN-682UL 2.04m 1.5-5g 2.5-5lb M-Slow ( | 2 641 грн. |
Спиннинг Favorite Arena 2.04m 1.5-5g 2.5-5lb M-Slow (ARN-682UL) | 2 640 грн. |
Вудилище Favorite Arena ARN-682UL 2.04m 1.5-5g 2.5-5lb M-Slow (1693.02.60) | 2 640 грн. |
Удилище Favorite Arena ARN-682UL 2.04m 1.5-5g 2.5-5lb M-Slow (1693.02.60) | 2 640 грн. |
Вудилище Favorite Arena ARN-682UL 2.04m 1.5-5g 2.5-5lb M-Slow (1693.02.60) | 2 640 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →