Вудилище Favorite Arena Stream ARNS-662UL
Favorite Arena Stream ARNS-662UL |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Favorite 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Favorite.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Favorite Arena Stream ARNS-662UL
Усі ціни 10 →Спиннинг Favorite Arena Stream ARNS-662UL 1.98m 3-10g 3-6lb Mod-Fast (1693 | 3 650 грн. |
Спінінг Favorite Arena Stream ARNS-662UL 1.98 m 3-10g 3-6lb Mod-Fast (1693 | 3 896 грн. |
Спінінг Favorite Arena Stream ARNS-662UL 1.98 m 3-10g 3-6lb Mod-Fast (1693 | 3 767 грн. |
Спінінг Favorite Arena Stream ARNS-662UL 1.98 m 3-10 g 3-6 lb Mod-Fast (16 | 3 650 грн. |
Спінінг Favorite Arena Stream ARNS-662UL 1.98m 3-10g 3-6lb Mod-Fast (1693- | 2 850 грн. |
ще 5 пропозицій
Загалом залишився задоволений палицею. Спочатку брав її під гірські річки, але вона себе добре виявила в більш спокійній воді типу Десни. З Залізом, вертушками або невеликими воблерами до 8 грам (не сильно затятими) палиця чудово справляється. Для стоячки краще не купувати. Дизайн дуже крутий. Буд і як працює на виведенні. Явних немає користуюся Favorite Arena Stream ARNS-662UL більше року |
Додати відгук
РекомендуємоПорівняти в таблиці →