Вудилище Favorite Blue Bird BB1-682SUL-S
Відео 7 |
Favorite Blue Bird BB1-682SUL-S |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Favorite 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Favorite.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Favorite Blue Bird BB1-682SUL-S
Усі ціни 25 →Спининговое удилище Favorite Blue Bird BB1-682SUL-S 2.04m 0.8-5g Ex.Fast | 2 382 грн. |
Спиннинг Favorite Blue Bird BB1-682SUL-S 2.04m 0.8-5g Ex.Fast (1693.05.26) | 2 390 грн. |
Вудилище Favorite Blue Bird BB1-682SUL-S 2.04m 0.8-5g Ex.Fast (1693.05.26) | 2 390 грн. |
Удилище Favorite Blue Bird BB1-682SUL-S 2.04m 0.8-5g Ex.Fast (1693.05.26) | 2 390 грн. |
Вудилище Favorite Blue Bird BB1-682SUL-S 2.04m 0.8-5g Ex.Fast (1693.05.26) | 2 390 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →