Вудилище Favorite Cobalt CBL-1002EXH
Favorite Cobalt CBL-1002EXH |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Favorite 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Favorite.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Favorite Cobalt CBL-1002EXH
Усі ціни 21 →Спининговое удилище Favorite Cobalt CBL-1002EXH 3.0m, 30-80g, Mod.Fast (16 | 2 211 грн. |
Спиннинг Favorite Cobalt CBL-1002EXH 3.00m 30-80g Mod.Fast (1693.02.44) | 2 210 грн. |
Вудилище Favorite Cobalt CBL-1002EXH 3.0m (1693.02.44) | 2 210 грн. |
Удилище Favorite Cobalt CBL-1002EXH 3.0m (1693.02.44) 1693.02.44 | 2 210 грн. |
Вудилище Favorite Cobalt CBL-1002EXH 3.0m (1693.02.44) 1693.02.44 | 2 210 грн. |
ще 16 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →