Вудилище Favorite Creed CRD-762ExH
Відео 4 |
Favorite Creed CRD-762ExH |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Favorite 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Favorite.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Favorite Creed CRD-762ExH
Усі ціни 20 →Спиннинг Favorite Creed CRD-762ExH 2.29m 20-80g Ex.Fast (1693.05.10) | 3 300 грн. |
Вудилище Favorite Creed CRD-762ExH 2.29m 20-80g Ex.Fast (1693.05.10) | 3 300 грн. |
Удилище Favorite Creed CRD-762ExH 2.29m 20-80g Ex.Fast (1693.05.10) 1693.0 | 3 300 грн. |
Вудилище Favorite Creed CRD-762ExH 2.29m 20-80g Ex.Fast (1693.05.10) 1693. | 3 300 грн. |
Спиннинговое удилище Favorite Creed CRD-762ExH 2.29m 20-80g Ex.Fast 1693.0 | 3 220 грн. |
ще 15 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →