Котушка Favorite Sapphire 4000S (1693.50.53)
Favorite Sapphire 4000S |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Favorite 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Favorite.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Favorite Sapphire 4000S
Усі ціни 10 →Котушка Favorite Sapphire 4000 SPHR401 7+1BB 5.21 (1693.51.20) 1693.51.20 | 1 850 грн. |
Катушка Favorite Sapphire 4000S SPHR40S1 7+1BB 5.2:1 1693.51.23 | 1 800 грн. |
Favorite Котушка Favorite Sapphire 4000 SPHR401 7+1BB 5.21 (1693.51.20) 16 | 1 850 грн. |
Катушка спіннінгова Favorite Sapphire 4000S SPHR40S1 7+1BB 5.2:1 (16935123 | 1 850 грн. |
Котушка Favorite Sapphire 4000S SPHR40S1 7+1BB 5.21 (1693.51.23) 1693.51.2 | 1 850 грн. |
ще 5 пропозицій
anonim
7 жовтня 2018, 16:33
Подскажите подойдёт ли катушка фаворит 2500 на 110 воблер либо вообще на твичч?? #
РекомендуємоПорівняти в таблиці →