Котушка Favorite Sirius 2000S
Favorite Sirius 2000S |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Favorite 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Favorite.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Favorite Sirius 2000S
Усі ціни 25 →Катушка рыболовная Favorite Sirius 2000S, 5.2:1 11+1 + шпуля 2000 (1693.50 | 2 391 грн. |
Катушка Favorite Sirius 2000s (1693.50.35) | 2 086 грн. |
Котушка Favorite Sirius 2000S (1693.50.35) | 2 400 грн. |
Катушка Favorite Sirius 2000S (1693.50.35) 1693.50.35 | 2 400 грн. |
Котушка Favorite Sirius 2000S (1693.50.35) 1693.50.35 | 2 400 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →