Котушка Favorite Sirius 2500S (1693.50.36)
Favorite Sirius 2500S |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Favorite 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Favorite.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Favorite Sirius 2500S
Усі ціни 21 →Катушка Favorite Sirius 2500S SRS25S1 12+1BB (1693.51.34) | 3 260 грн. |
Котушка Favorite Sirius 2500S SRS25S1 12+1BB 5.21 (1693.51.34) | 3 260 грн. |
Котушка Favorite Sirius 2500S SRS25S1 12+1BB 5.21 (1693.51.34) 1693.51.34 | 3 260 грн. |
Favorite Котушка Favorite Sirius 2500S SRS25S1 12+1BB 5.21 (1693.51.34) 16 | 3 260 грн. |
ще 16 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →