Вудилище Favorite Skyline SKYA-702MH (1693.05.39)
Favorite Skyline SKYA-702MH |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Favorite 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Favorite.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Favorite Skyline SKYA-702MH
Усі ціни 11 →Вудилище Favorite Skyline NEW SKYA-702MH 2.13m 10-30g Ex.Fast (1693.05.39) | 4 970 грн. |
Favorite SKYA-702MH 16930539 | 6 470 грн. |
Favorite Вудилище Favorite Skyline NEW SKYA-702MH 2.13m 10-30g Ex.Fast (16 | 4 970 грн. |
Спінінг Favorite Skyline NEW SKYA-702MH 2.13m 10-30g Ex.Fast,1693.05.39 | 6 470 грн. |
Вудилище Favorite Skyline New 2.13m 10-30g (SKYA-702MH) | 6 470 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →