Вудилище Favorite Skyline SKYA-762M (1693.04.69)
Favorite Skyline SKYA-762M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Favorite 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Favorite.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Favorite Skyline SKYA-762M
Усі ціни 13 →Вудилище Favorite Skyline NEW SKYA-762M 2.29m 8-24g Ex.Fast (1693.04.69) | 4 970 грн. |
Удилище Favorite Skyline NEW SKYA-762M 2.29m 8-24g Ex.Fast (1693.04.69) 16 | 4 970 грн. |
Favorite Вудилище Favorite Skyline NEW SKYA-762M 2.29m 8-24g Ex.Fast (1693 | 4 970 грн. |
Favorite SKYA-762M 16930469 | 6 470 грн. |
Спінінг Favorite Skyline NEW SKYA-762M 2.29 m 8-24g Ex.Fast (1693.04.69) | 5 551 грн. |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →