Вудилище Favorite Skyline SKYA-762ML (1693.04.42)
Favorite Skyline SKYA-762ML |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Favorite 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Favorite.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Favorite Skyline SKYA-762ML
Усі ціни 31 →Спининговое удилище Favorite Skyline New SKYA-762ML 2.29m 5-18g Ex.Fast | 4 833 грн. |
Спиннинг Favorite Skyline SKYA-762ML 2.29m 5-18g Ex.Fast (1693.04.42) | 4 970 грн. |
Удилище Favorite Skyline new skya-762ml 2.29m 5-18g Ex.Fast (1693.04.42) | 4 402 грн. |
Вудилище Favorite Skyline NEW SKYA-762ML 2.29m 5-18g Ex.Fast (1693.04.42) | 4 850 грн. |
Удилище Favorite Skyline NEW SKYA-762ML 2.29m 5-18g Ex.Fast (1693.04.42) 1 | 4 850 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →