Вудилище Favorite Skyline SKYA-832L
Favorite Skyline SKYA-832L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Favorite 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Favorite.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Favorite Skyline SKYA-832L
Усі ціни 14 →Вудилище Favorite Skyline NEW SKYA-832L 2.51m 3-14g Ex.Fast (1693.04.45) | 4 970 грн. |
Удилище Favorite Skyline NEW SKYA-832L 2.51m 3-14g Ex.Fast (1693.04.45) 16 | 4 970 грн. |
Favorite Вудилище Favorite Skyline NEW SKYA-832L 2.51m 3-14g Ex.Fast (1693 | 4 970 грн. |
Favorite SKYA-832L 16930445 | 6 470 грн. |
Спінінг Favorite Skyline NEW SKYA-832L 2.51m 3-14g Ex.Fast,1693.04.45 | 6 470 грн. |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →