Вудилище Favorite Skyline TZ SKYTZ-702MH
Favorite Skyline TZ SKYTZ-702MH |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Favorite 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Favorite.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Favorite Skyline TZ SKYTZ-702MH
Усі ціни 14 →Спининговое удилище Favorite Skyline Tz New SKYTZ-702MH 2.13m 10-30g Ex.Fa | 10 640 грн. |
Спиннинг Favorite Skyline TZ SKYTZ-702MH 2.13m 10-30g Ex.Fast (1693.05.33) | 10 640 грн. |
Вудилище Favorite Skyline TZ NEW SKYTZ-702MH 2.13m 10-30g Ex.Fast (1693.05 | 10 640 грн. |
Удилище Favorite Skyline TZ NEW SKYTZ-702MH 2.13m 10-30g Ex.Fast (1693.05. | 10 640 грн. |
Спиннинг Favorite Skyline TZ NEW SKYTZ-702MH 2.13m 10-30g Ex.Fast 16930533 | 10 640 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →