Вудилище Favorite White Bird WBR1-732UL-S (1693.05.20)
Favorite White Bird WBR1-732UL-S |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Favorite 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Favorite.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Favorite White Bird WBR1-732UL-S
Усі ціни 15 →Спининговое удилище Favorite White Bird WBR1-732UL-S 2.19m 1.5-7g Ex.Fast | 1 511 грн. |
Вудилище Favorite White Bird WBR1-732UL-S 2.19m 1.5-7g Ex.Fast (200.51.92) | 1 510 грн. |
Favorite Вудилище Favorite White Bird WBR1-732UL-S 2.19m 1.5-7g Ex.Fast (2 | 1 510 грн. |
ще 10 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →