Вудилище Favorite X1 X1-602ExH (1693.03.25)
Відео 3 |
Favorite X1 X1-602ExH |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Favorite 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Favorite.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Favorite X1 X1-602ExH
Усі ціни 26 →Спиннинг Favorite X1 602ExH 1.83m 20-60g Ex.Fast (X1-602ExH) | 1 160 грн. |
Вудилище Favorite X1 602ExH 1.83m 20-60g Ex.Fast (1693.03.25) | 1 291 грн. |
Удилище Favorite X1 602ExH 1.83m 20-60g Ex.Fast (1693.03.25) 1693.03.25 | 1 160 грн. |
Вудилище Favorite X1 602ExH 1.83m 20-60g Ex.Fast (1693.03.25) 1693.03.25 | 1 160 грн. |
Favorite Вудилище Favorite X1 602ExH 1.83m 20-60g Ex.Fast (1693.03.25) 169 | 1 160 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →