Свердлильний верстат FDB Maschinen Drilling 25 827258
Відео 1Фото 9 |
FDB Maschinen Drilling 25 827258 |
|
У моделі 827650 живлення здійснюється від мережі 230 В, а в моделі 827258 — від мережі 400 В.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог FDB Maschinen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі FDB Maschinen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити FDB Maschinen Drilling 25 827258
Усі ціни 10 →Свердлильний верстат FDB Maschinen Drilling 25 (3ф, 750 Вт) 827258 | 17 950 грн. |
Свердлильний верстат FDB Maschinen Drilling 25 (7.5 кВт) (827258) 827258 | 17 950 грн. |
Напольный сверлильный станок FDB Maschinen Drilling 25 827258 | 17 950 грн. |
Підлоговий свердлильний верстат FDB Maschinen Drilling 25/380V | 17 894 грн. |
Свердлильний верстат FDB Maschinen Drilling 25B 827705 | 19 640 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →