Стрічкова пила FDB Maschinen MJ 350 N (826269)
FDB Maschinen MJ 350 N |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог FDB Maschinen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі FDB Maschinen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити FDB Maschinen MJ 350 N
Усі ціни 9 →Ленточная пила FDB Maschinen MJ 350N 826269 | 33 200 грн. |
Стрічкова пила FDB Maschinen MJ 350N (0.75 кВт) 826269 | 33 200 грн. |
Стрічкова пила FDB Maschinen MJ350N 826269 | 33 200 грн. |
Ленточная пила FDB Maschinen MJ 350N 826269 | 33 200 грн. |
Стрічкова пила FDB Maschinen MJ 350N (7.5 кВт) (826269) 826269 | 33 200 грн. |
ще 4 пропозиції