Пила FDB Maschinen SG 270 HD (826753)
FDB Maschinen SG 270 HD |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог FDB Maschinen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі FDB Maschinen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити FDB Maschinen SG 270 HD
Усі ціни 7 →Стрічкова пила FDB Maschinen SG 270 HD (3ф, 2.2 кВт) 826753 | 189 980 грн. |
Стрічкова пила по металу FDB Maschinen SG270HD 826753 | 199 000 грн. |
Ленточная пила по металлу FDB Maschinen SG270HD 826753 | 190 000 грн. |
Стрічкова пила FDB Maschinen SG 270 HD (0.22 Вт) (826753) 826753 | 190 000 грн. |
Стрічкова пила по металу FDB Maschinen SG 270 HD | 189 949 грн. |
Стрічкова пилка по металу FDB Maschinen SG 270 HD | 190 000 грн. |
Стрічкова пила по металу FDB Maschinen SG 270 HD | 189 954 грн. |