Охолоджувальна рідина Febi Coolant G12 Red Concentrate 5 л (22272)
Фото 3 |
Febi Coolant G12 Red Concentrate 5L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Febi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Febi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Febi Coolant G12 Red Concentrate 5 л
Усі ціни 14 →Антифриз (красный) G12 (5L) 22272 | 1 026 грн. |
Антифриз FEBI красный концентрат G12 (Канистра 5л) 22272 | 1 100 грн. |
Антифриз Febi Bilstein Червоний концентрат G12 5л (4802830727) (22272) 480 | 1 117 грн. |
Антифриз-концентрат FEBI BILSTEIN G12, червоний, 5л 22272 | 963 грн. |
Антифриз Febi G12 5л red (22272FE) 22272FE | 1 137 грн. |
ще 9 пропозицій
Модификації Febi Coolant G12 Red Concentrate
Ціни на Febi Coolant G12 Red Concentrate |
---|---|---|---|---|
Febi Coolant G12 Red Concentrate 1.5 л | від 287 грн. | 10 пропозицій | ||
Febi Coolant G12 Red Concentrate 5 л | від 963 грн. | 14 пропозицій | ||
Febi Coolant G12 Red Concentrate 20 л | від 3 643 грн. | 9 пропозицій | ||
Febi Coolant G12 Red Concentrate 60 л | від 10 131 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →