Зимова шина Federal Himalaya SUV 235/50 R18 101T
Відео 5Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Federal Himalaya SUV 235/50 R18 101T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Federal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Federal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Federal Himalaya SUV 235/50 R18 101T
Усі ціни 19 →Federal Himalaya SUV 235/50 R18 101T XL (под шип) | 4 659 грн. |
Federal Himalaya SUV 235/50 R18 101T XL (под шип) | 4 640 грн. |
Шина Federal Himalaya SUV 235/50 R18 101T XL под шип | 4 951 грн. |
Federal Himalaya SUV (235/50R18 101T) | 4 638 грн. |
Зимние шины Federal Himalaya SUV 4X4 235/50 R18 101T XL 1000374626 | 4 751 грн. |
ще 14 пропозицій
1 1 2 4 |
Відеоогляди
Рекомендуємо