Акумулятор / батарейка Fenix ARB-L21 5000 mAh
Fenix ARB-L21 5000 mAh велика ємністьплата захисту |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fenix 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fenix.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fenix ARB-L21 5000 mAh
Усі ціни 64 →Аккумулятор 21700 Fenix 5000 mAh с USB зарядкой ARB-L21-5000U | 1 360 грн. |
Аккумулятор литиевый Li-Ion 21700 Fenix ARB-L21-5000U 3.6V (5000mAh, USB) | 1 360 грн. |
Fenix 21700 Usb 5000mAh (ARB-L21-5000U) | 1 456 грн. |
Акумулятор 21700 Fenix ARB-L21-5000U | 1 224 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →