Ліхтарик Fenix E35 V3.0
Відео 15 |
Fenix E35 V3.0 |
|
Ручний портативний (довжина менше 12 см) ліхтарик профільного бренду Fenix відноситься до розвинених рішень. Він підходить для щоденного використання та/або активного відпочинку на природі (кемпінг, трекінг, полювання тощо). Функціонує модель на світлодіоді Luminus SST-70. Він у тандемі з відбивачем генерує максимальний світловий потік 3000 люменів, що дозволяє розраховувати на дистанцію освітлення до 240 метрів.
Загалом ліхтарик Fenix E35 V3.0 передбачає шість режимів роботи: п'ять основних з різним рівнем яскравості та допоміжний (стробоскоп). На максимальну автономність користувач може розраховувати при використанні економ-режиму, в якому без заряджання модель здатна пропрацювати до 50 годин. Як елемент живлення використовується акумуляторна батарея типорозміру 21700, яка входить до комплекту постачання.
Про необхідність підживлення повинен запобігти індикатор рівня заряду. Сам процес заповнення ємності можливий як через USB-порт, так і за допомогою комплектного зарядного пристрою. Прилад отримав металевий корпус, захищений від ударів та відповідний стандарту вологозахисту IP68. З інших особливостей варто виділити наявність ремінця для фіксації на руці та кнопкового керування з функцією блокування кнопок.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fenix 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fenix.
Купити Fenix E35 V3.0
Усі ціни 11 →Fenix Fenix E35 V3.0 | 4 312 грн. |
Ліхтар Fenix E35 V3.0 (E35V30) | 2 989 грн. |
Ліхтар ручний Fenix E35 V3.0 | 3 920 грн. |
Fenix E35 V3.0 — Ліхтар ручний 3000Лм 240м | 4 206 грн. |
Fenix E35 V3.0 99-00009806 | 4 099 грн. |
- 225 лм — 2,48 години роботи
- 50 лм - 18 годин роботи
- 5 лм — 155 годин роботи