Лампочка Feron LB-380 4W 2700K E27 (4914)
Feron LB-380 4W 2700K E27 4 Вт, 2700 К4 Вт, 4000 К |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Feron 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Feron.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Feron LB-380 4W 2700K E27
Світлодіодна лампа Feron LB380 G45 4W-E27-2700K 4914 | 40 грн. |
Лампа светодиодная шар G45 4W Е27 2700K LB-380 Feron | 38 грн. |
Світлодіодна лампа Feron LB-380 4W 2700K E27 (25641) | 42 грн. |
Модификації Feron LB-380 4W 2700K E27
Ціни на Feron LB-380 4W 2700K E27 |
---|---|---|---|---|
Feron LB-380 4W 2700K E27 | від 38 грн. | 3 пропозиції | ||
Feron LB-380 4W 4000K E27 | від 38 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →