Рюкзак Ferrino X-Cross 12 12 л (75850ELXLR)
Відео 3Фото 7 |
Ferrino X-Cross 12 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ferrino 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ferrino.
Купити Ferrino X-Cross 12 12 л
Усі ціни 6 →Рюкзак для бігу FERRINO X-Cross 12 - L/червоний F75850-L | 6 784 грн. |
Рюкзак для бігу FERRINO X-Cross 12 - L/червоний F75850-L | 6 784 грн. |
Рюкзак для бігу FERRINO X-Cross 12 - розмір S | 6 784 грн. |
Рюкзак для бігу FERRINO X-Cross 12 - S/червоний F75850-S | 6 784 грн. |
Рюкзак для бігу FERRINO X-Cross 12 - розмір L | 6 784 грн. |
Вибір бігунів
Пофарбована в червоний колір з білими вставками рюкзак від Ferrino — це класична модель для бігунів і шанувальників трейлраннингу, тобто бігу по пересічній місцевості. Вона отримала характерну Х-подібну форму з хорошою аеродинамікою, що знижує опір зустрічних потоків повітря у вітряну погоду.
Крім Ferrino X-Cross 12 в продажу зустрічається і Small-версія рюкзака — X-Cross 10. Вона відрізняється меншою довжиною по спині (40 см проти 48 см) і зменшеною вагою (440 грамів на тлі 470 г), але і вміщає лише 10 літрів, а не 12 л.
Легкість і зручність
Виготовлений рюкзак з нейлону з додатковим захистом від розриву (Ripstop). Плечові лямки доповнюють одразу дві грудних стяжки з можливістю регулювання по висоті, а також поясний ремінь. Іншими словами, у розпорядженні користувача є все необхідне, щоб виключити "розбрід і хитання" рюкзака на спині під час інтенсивних занять спортом.
Всі поверхні, що контактують з тілом спортсмена, доповнені "дихаючими" повітропроникними матеріалами. У якості корисних бонусів — світловідбивні елементи та петлі для спорядження, на якій виробник рекомендує розмістити, наприклад, дуги намету Ferrino. А ще є свисток на плечовій лямці, який допоможе відлякати диких звірів і/або дати про себе знати, якщо ви загубилися.
Кишені на будь-який смак
Ferrino X-Cross 12 має лише одне основне відділення, у якому передбачається розміщення гідратора та іншого інвентарю. Крім цього передбачені відразу 6 зовнішніх кишень: пара бічних під пляшки, а також по два на поясному ремені та плечових лямках. Завдяки їм під рукою обов'язково буде і достатній об'єм рідини, і необхідна їжа для перекусу.
До мінусів варто віднести відсутність альтернатив у виборі кольору, а до суттєвих недоліків — немаленький цінник. Утім, спеціалізовані моделі Osprey серії Running коштують ще дорожче. В усьому іншому, Ferrino X-Cross 12 — рюкзак, що заслуговує уваги будь-якого бігуна.