Змішувач Ferro Algeo Square BAQ7
Ferro Algeo Square BAQ7 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ferro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ferro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ferro Algeo Square BAQ7
Усі ціни 12 →Ferro Ferro Algeo Square BAQ7 | 2 657 грн. |
Змішувач для душу одноважільний FERRO Algeo Square чорний латунь без душов | 3 250 грн. |
Змішувач для душу Ferro Algeo Square (BAQ7) BAQ7 | 2 657 грн. |
Змішувач-кран для душу FERRO Algeo Square BAQ7 | 2 657 грн. |
Ferro Ferro BAQ7BLC | 3 250 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →