Змішувач Ferro One BFO1A
Ferro One BFO1A Oneбез ручного душу |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ferro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ferro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ferro One BFO1A
Ferro Ferro BFO1A | 3 719 грн. |
Змішувач для ванної одноважільний із коротким виливом FERRO One хром латун | 3 719 грн. |
Змішувач для ванни Ferro One 95мм (BFO1A) BFO1A | 3 719 грн. |
Змішувач-кран для ванни FERRO One BFO1A | 3 719 грн. |
Змішувач для ванної одноважільний із коротким виливом FERRO One хром латун | 3 719 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →