Змішувач Ferro Zumba BZA4
Фото 6 |
Ferro Zumba BZA4 |
|
Можна змінити висоту виливу від 280 до 440 мм, а радіус дії виливу від 150 до 350 мм. Можливість установки довільної форми виливу
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ferro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ferro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ferro Zumba BZA4
Усі ціни 113 →Ferro Ferro BZA4B | 2 410 грн. |
Змішувач для кухні одноважільний з гнучким виливом FERRO Zumba сірий латун | 2 410 грн. |
Змішувач для кухні Ferro Zumba пісочний-хром (BZA4P) BZA4P | 2 410 грн. |
Ferro Zumba BZA4G | 2 410 грн. |
Змішувач для кухонної мийки Ferro Zumba BZA4S | 2 019 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →