Змішувач Ferro Zumba II BZA42S
Відео 1Фото 10 |
Ferro Zumba II BZA42S |
|
Можна встановити довільну форму виливу.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ferro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ferro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ferro Zumba II BZA42S
Усі ціни 56 →Ferro Ferro Zumba II BZA42C | 2 747 грн. |
Змішувач для кухні одноважільний з гнучким виливом FERRO Zumba II чорний л | 2 747 грн. |
Змішувач для кухні Ferro Zumba II пісочний-хром (BZA42P) BZA42P | 2 747 грн. |
Змішувач Ferro Zumba II BZA42B | 2 699 грн. |
Змішувач для кухонної мийки Ferro Zumba II BZA42S | 2 367 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →