Шурупокрут Festool DWC 18-4500 Li-Basic 564608
Відео 1Фото 6 |
Festool DWC 18-4500 Li-Basic 564608 акк. 2 шт 5.2 Агод акк. відсутній |
|
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Festool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Festool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Festool DWC 18-4500 Li-Basic 564608
Festool DWC 18-4500 Li-Basic 574747 | 16 640 грн. |
Festool DWC 18-4500 Li-Basic 574747 | 17 056 грн. |
Festool DWC 18-4500 Li-Basic 574747 | 17 472 грн. |
Відеоогляди
Особливості комплектації:
- Модель DWC 18-4500 Li-Basic — поставляється без акумуляторів і зарядного пристрою
- Модель DWC 18-4500 5.2 Li-Plus — в комплекті 2 акумулятора (5.2 Агод) і зарядний пристрій
Модификації Festool DWC 18-4500 Li-Basic 564608
Ціни на Festool DWC 18-4500 Li-Basic 564608 |
---|---|---|---|---|
Festool DWC 18-4500 5.2 Li-Plus 574745 | від 31 840 грн. | 6 пропозицій | ||
Festool DWC 18-4500 Li-Basic 564608 | від 16 640 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →