Ексцентрикова шліфмашина Festool ETS EC 150/3 EQ-Plus 571870
Відео 1Фото 2 |
Festool ETS EC 150/3 EQ-Plus 571870 без кейскейс SYS 2 T-LOC |
|
Модель ETS EC 150/3 EQ поставляється без кейса, а модель ETS EC 150/3 EQ-Plus — з кейсом
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Festool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Festool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Festool ETS EC 150/3 EQ-Plus 571870
Festool Ets Ec 150/3 Eq-Plus 571870 | 32 960 грн. |
Festool Ets Ec 150/3 Eq-Plus 571870 | 33 784 грн. |
Festool Ets Ec 150/3 Eq-Plus 571870 | 34 608 грн. |
Відеоогляди
Модификації Festool ETS EC 150/3 EQ-Plus 571870
Ціни на Festool ETS EC 150/3 EQ-Plus 571870 |
---|---|---|---|---|
Festool ETS EC 150/3 EQ 571871 | від 29 240 грн. | 3 пропозиції | ||
Festool ETS EC 150/3 EQ-Plus 571870 | від 32 960 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →