Дриль-шурупокрут Festool TXS Li 2.6-Plus 564509
Фото 6 |
Festool TXS Li 2.6-Plus 564509 без кутовий насадкикутова насадка |
|
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Festool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Festool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Festool TXS Li 2.6-Plus 564509
Festool TXS Li 2,6-Plus 564509 | 11 760 грн. |
Festool TXS Li 2,6-Plus 564509 | 12 054 грн. |
Festool TXS Li 2,6-Plus 564509 | 12 348 грн. |
Особливості комплектації:
- Модель TXS Li 2.6-Plus — в комплекті немає кутовий насадки
- Модель TXS Li 2.6-Set — в комплекті є кутова насадка
Модификації Festool TXS Li 2.6-Plus 564509
Ціни на Festool TXS Li 2.6-Plus 564509 |
---|---|---|---|---|
Festool TXS Li 2.6-Plus 564509 | від 11 760 грн. | 3 пропозиції | ||
Festool TXS Li 2.6-Set 564510 | від 10 360 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →