Охоронний датчик FIBARO Door/Window Sensor 2
Відео 4Фото 12 |
FIBARO Door/Window Sensor 2 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог FIBARO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі FIBARO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити FIBARO Door/Window Sensor 2
Усі ціни 8 →Датчик відкриття FIBARO Door/Window Sensor для Apple HomeKit (White) FGBHD | 2 124 грн. |
Датчик відкриття дверей/вікна FIBARO Door/Window Sensor для Apple HomeKit | 2 124 грн. |
Датчик відкриття FIBARO Door/Window Sensor 2 (White) FGDW-002-1 | 1 999 грн. |
Датчик відкриття FIBARO Door/Window Sensor 2 (Black) FGDW-002-3 | 1 999 грн. |
Датчик відкриття FIBARO Door/Window Sensor 2 (Beige) FGDW-002-4 | 1 999 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди