Змішувач Fiore Kube 100CR8552
Фото 3 |
Fiore Kube 100CR8552 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fiore 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fiore.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fiore Kube 100CR8552
Усі ціни 6 →Змішувач для ванни зі шлангом і лійкою FIORE KUBE ЧОРНИЙ 100NN8552 | 12 949 грн. |
ЗМІШУВАЧ ДЛЯ ВАННИ ЗІ ШЛАНГОЇ І ЛІЙКОЮ FIORE KUBE ХРОМ 100CR8552 | 9 214 грн. |
Смеситель для ванны Fiore Kube хром 100CR8552 | 9 214 грн. |
ЗМІШУВАЧ ДЛЯ ВАННИ СО ШЛАНГОІ І Лейк FIORE KUBE ХРОМ 100CR8552 | 9 214 грн. |
ЗМІШУВАЧ ДЛЯ ВАННИ ЗІ ШЛАНГОЇ І ЛІЙКОЮ FIORE KUBE ЧОРНИЙ 100NN8552 | 12 949 грн. |
Смеситель для ванны Fiore Kube черный матовый 100NN8552 | 12 949 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →