Вантажна шина Firemax FM08 315/80 R22.5 156L
Виберіть розмір вантажної шини
Firemax FM08 315/80 R22.5 156L 315/80 R22.5 " 156 J 315/80 R22.5 " 156 L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Firemax 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Firemax.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Firemax FM08 315/80 R22.5 156L
Усі ціни 14 →Firemax FM08 (ведуча вісь) 315/80 R22.5 156/153L | 9 438 грн. |
Firemax FM08 (ведущая) (315/80R22.5 156L) | 8 568 грн. |
Firemax FM08 (приводная) 315/80 R22.5 156/153L 20PR | 8 500 грн. |
Грузовые шины Firemax FM08 (ведущая) 315/80 R22.5 156/153L 20PR 1000918004 | 8 647 грн. |
Вантажна шина FIREMAX FM08 (ведуча) 315/80R22.5 156/153L | 8 440 грн. |
ще 9 пропозицій
Модификації Firemax FM08 315/80 R22.5 156L
Ціни на Firemax FM08 315/80 R22.5 156L |
---|---|---|---|---|
Firemax FM08 315/80 R22.5 156J | від 11 730 грн. | 2 пропозиції | ||
Firemax FM08 315/80 R22.5 156L | від 8 385 грн. | 14 пропозицій |