Вантажна шина Firestone FT522 385/65 R22.5 160J
Виберіть розмір вантажної шини
Firestone FT522 385/65 R22.5 160J |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Firestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Firestone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Firestone FT522 385/65 R22.5 160J
Firestone FT522 (прицепная) 385/65 R22.5 160J | 17 619 грн. |
Firestone FT522 (прицепная) (385/65R22.5 160J) | 17 715 грн. |
Шина Firestone FT522 (причіпна) 385/65 R22.5 160J | 19 387 грн. |
Відеоогляди