Літня шина Firestone Roadhawk 235/45 R17 97Y
Відео 8Фото 6 |
Виберіть розмір шин
Firestone Roadhawk 235/45 R17 97Y 235/45 R17 97 Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Firestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Firestone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Firestone Roadhawk 235/45 R17 97Y
Усі ціни 26 →Firestone Roadhawk 235/45 R17 97Y XL | 3 410 грн. |
Firestone Roadhawk (235/45R17 97Y) | 3 182 грн. |
Летние шины Firestone Roadhawk 235/45 ZR17 97Y XL 1001012475 | 3 371 грн. |
FIRESTONE Літня шина FIRESTONE Roadhawk 235/45R17 97Y | 3 367 грн. |
FIRESTONE Roadhawk 235/45R17 97Y | 3 254 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Firestone Roadhawk 235/45 R17 97Y
Ціни на Firestone Roadhawk 235/45 R17 97Y |
---|---|---|---|---|
Firestone Roadhawk 235/45 R17 97Y | від 3 099 грн. | 26 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →