Всесезонна шина Firestone Vanhawk Multiseason 235/65 R16C 115R
Фото 6 |
Виберіть розмір шин
Firestone Vanhawk Multiseason 235/65 R16C 115R 235/65 R16 115 R 235/65 R16 121 R |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Firestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Firestone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Firestone Vanhawk Multiseason 235/65 R16C 115R
Усі ціни 6 →Всесезонные шины Firestone Vanhawk Multiseason 235/65 R16C 115R 1002000243 | 6 772 грн. |
Firestone Vanhawk Multiseason 235/65 R16C 115/113R | 7 668 грн. |
Firestone VANHAWK MULTISEASON 3PMSF 235/65 R16C 115R | 6 944 грн. |
Firestone Vanhawk Multiseason 235/65 R16C 115R 20860VM | 6 964 грн. |
Всесезонні шини Firestone Vanhawk Multiseason 235/65 R16C 115R | 7 178 грн. |
Firestone Vanhawk Multiseason 235/65 R16C 115R | 7 447 грн. |
Модификації Firestone Vanhawk Multiseason 235/65 R16C 115R
Ціни на Firestone Vanhawk Multiseason 235/65 R16C 115R |
---|---|---|---|---|
Firestone Vanhawk Multiseason 235/65 R16C 115R | від 6 772 грн. | 6 пропозицій | ||
Firestone Vanhawk Multiseason 235/65 R16C 121R | від 6 769 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →