Електродуховка FIRST Austria FA-5042-2
FIRST Austria FA-5042-2 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог FIRST Austria 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі FIRST Austria.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити FIRST Austria FA-5042-2
Духовка настільна First FA-5042-2 | 3 693 грн. |
Духовка настільна First FA-5042-2 | 3 683 грн. |
Духовка настольная First FA-5042-2 | 3 689 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →