Електродуховка FIRST Austria FA-5044
FIRST Austria FA-5044 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог FIRST Austria 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі FIRST Austria.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити FIRST Austria FA-5044
Усі ціни 14 →Настільна електрична духовка First FA-5044-1 | 3 199 грн. |
Електропіч First FA-5044-1 | 3 282 грн. |
Електрична піч First FA-5044-1 | 4 899 грн. |
Піч електродуховка FIRST FA-5044-1 | 3 999 грн. |
Піч електродуховка FIRST FA-5044-1 | 4 159 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →