Плита FIRST Austria FA 5096-5 чорний
FIRST Austria FA 5096-5 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог FIRST Austria 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі FIRST Austria.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити FIRST Austria FA 5096-5 чорний
Електроплита FIRST FA-5096-5 | 1 359 грн. |
Електроплита інфрачервона First FA 5096-5 FA-5096-5 | 1 185 грн. |
Настільна плита електрична FIRST FA-5096-5 | 1 609 грн. |
Електроплита FIRST FA-5096-5 | 1 469 грн. |
Електроплита FIRST FA-5096-5 | 1 175 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →