Праска FIRST Austria FA-5628-8
Фото 8 |
FIRST Austria FA-5628-8 |
|
Типи поверхонь праски: плюси та мінусиПереваги та недоліки матеріалів виготовлення та додаткових покриттів підошви праски
Як вибрати праску: корисні порадиРозбираємось у тому, які типи прасок існують, яка підошва краща та на які функції звернути увагу перед покупкою
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог FIRST Austria 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі FIRST Austria.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити FIRST Austria FA-5628-8
Усі ціни 45 →First FA-5628-8 | 849 грн. |
Праска з парою First FA-5628-8 | 1 050 грн. |
Праска First FA-5628-8-PU | 849 грн. |
Праска First FA-5628-8 | 765 грн. |
Утюг First FA-5628-8 | 820 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →