Плойка FIRST Austria FA-5671-8
FIRST Austria FA-5671-8 19 мм 25 мм |
|
Випрямляч для волосся, плойка, мультистайлер: у чому відмінності?Розповідаємо, які типи приладів для укладання є, для чого вони потрібні і чим відрізняються один від одного
Які мотори бувають у фенах і в чому їх відмінностіПопулярні різновиди моторів у фенах, їх переваги та недоліки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог FIRST Austria 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі FIRST Austria.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити FIRST Austria FA-5671-8
Усі ціни 24 →Прилад для укладання волоcся First FA-5671-8 | 599 грн. |
Плойка для волосся First FA-5671-8 | 1 049 грн. |
First Щіпці для волосся FIRST FA-5671-8 | 609 грн. |
Плойка First FA-5671-8 | 614 грн. |
First FA-5671-8 | 599 грн. |
ще 19 пропозицій
Модификації FIRST Austria FA-5671-8
Ціни на FIRST Austria FA-5671-8 |
---|---|---|---|---|
FIRST Austria FA-5671-7 | від 556 грн. | 25 пропозицій | ||
FIRST Austria FA-5671-8 | від 556 грн. | 24 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →