Ваги FIRST Austria FA-6409
FIRST Austria FA-6409 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог FIRST Austria 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі FIRST Austria.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити FIRST Austria FA-6409
Ваги багажні FIRST FA-6409 | 239 грн. |
Ваги багажні FIRST FA-6409 | 229 грн. |
Ваги кантор First FA-6409 | 322 грн. |
Додаткові функції і можливості ваг FIRST Austria FA-6409:
- Перемикання одиниці виміру: кг/фунти
РекомендуємоПорівняти в таблиці →