Комбопідсилювач Fishman Loudbox Mini Charge (PRO-LBC-EU5)
Відео 2Фото 4 |
Fishman Loudbox Mini Charge |
|
Підтримка Bluetooth
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fishman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fishman.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fishman Loudbox Mini Charge
Комбопідсилювач Fishman Loudbox Mini Charge | 27 299 грн. |
Fishman Loudbox Mini Charge Wzmacniacz Gitarowy | 25 174 грн. |
Fishman Loudbox Mini Charge Wzmacniacz Gitarowy | 25 788 грн. |
Fishman Loudbox Mini Charge 60W - combo gitarowe | 28 864 грн. |
Fishman Loudbox Mini Charge 60W - combo gitarowe | 29 568 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →